O firmie

Biuro Rachunkowe „CALCULUS”  zostało założone w 2010 roku, działa w formie spółki cywilnej, która powstała z inicjatywy dwóch księgowych z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza oferta obejmuje pomoc w zakresie rejestracji firmy, dokonywanie rozliczeń rachunkowo-podatkowych, obsługę kadr i płac, a także inne usługi dodatkowe w zależności od potrzeb Klienta.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i poufność powierzonych nam informacji.

Posiadamy Certyfikat Księgowego nadany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do świadczenia tych usług, polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.

Stawiamy na jakość i rzetelną obsługę, bo wiemy, że w finansach liczy się pewność i zaufanie.
Oprócz bieżących spraw doradzamy i pomagamy, abyś mógł skoncentrować swój czas i energię na rozwój biznesu.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania IT, oraz licencjonowane programy rachunkowo-księgowe.

W biurze rachunkowym używamy

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym  systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych. Zawsze zgodny z przepisami.

comarch erp optima
saldeo smart

SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności. Zapewnia klientowi wgląd do dokumentów o każdej porze.

Nasze biuro rachunkowe